Каталог » Стабилизатор напряжения » Стабілізатор напруги - захисник від неякісного електроживлення

«Мировая энергия» – служить на пользу людям!


ООО Мировая Энергия представляет Вашему вниманию лучшее электрооборудование для резервного и автономного электроснабжения!


ТОВ Свiтова Энергiя, г.Киев, ул. Оросительная, 2, Срочный заказ и доставка по т. (093) 000-1-222, (044) 228-93-97(95)

карта проезда

  •     

Стабілізатор напруги - захисник від неякісного електроживлення

Однією із найрозповсюдженіших причин, що призводить до відмови або виводу з ладу електрообладнання, є . Це трапляється, наприклад, через аварії на підстанціях та лініях електропередач, застаріле високовольтне обладнання тощо. У промислових мережах змінного струму часто виникають недопустимі відхилення напруги (перевищенням верхньої межі напруги - 242 В і нижньої - 187 В), імпульсні перешкоди амплітудою в одиниці кВ, внаслідок віялоподібного вимкнення електроенергії. Надійним захистом від неякісного електроживлення зазвичай є стабілізатори напруги – апарати для її автоматичного підтримання. при відхиленнях від норми величини вхідної напруги мережі живлення.


Ферорезонансні з перерозподілом напруги характеризуються надійністю, здатністю одночасно стабілізувати лінійну і фазну напруги. Цей тип стабілізаторів функціонує у діапазоні температур від -40 до +40 °С, тому може встановлюватись у неопалюваних приміщеннях. Ферорезонансні мають такі переваги: висока швидкодія, регулювання напруги без розриву фази, відносна простота схеми і, відповідно, висока її надійність, висока точність стабілізації напруги (3%).

- найбільш розповсюджений тип . Вторинна обмотка їх трансформатора має виводи з різними коефіцієнтами трансформації, які перемикаються автоматично при зміні напруги мережі. Схема базується на комутації виводів автотрансформатора за допомогою силових ключів. За типом силових ключів ці стабілізатори поділяються на дві групи: з напівпровідниковими і релейними ключами. Перевагами першої є безшумність роботи, можливість створення швидкодіючих схем регулювання напруги. До переваг релейних ключів належить висока стійкість до імпульсних перенапруг. Виробники сучасних реле гарантують у середньому до 6 млн. перемикань при номінальному струмі, це забезпечує безаварійну роботу стабілізатора протягом тривалого часу. За принципом керування ключами можна виділити два типи стабілізаторів. У першого типу розрив фази при перемиканні обмоток у процесі регулювання складає до 12 мс (семістор може закриватись тільки при нульовому значенні струму, для запобігання короткого замикання в обмотках трансформатора вводять затримку на вмикання наступної ступені). У системах другого типу реалізовано схему з перемиканням при нульовому значенні струму: розрив фази не перевищує 1 мс. До переваг даного типу належать: малі габарити, відносно низька вартість, незначні перешкоди та спотворення синусоїдності напруги, широкий діапазон вхідної напруги. До недоліків такого типу належать переривання напруги у процесі регулювання (обмеження застосування для високоіндуктивних та високоємнісних навантажень, скажімо, у лампах денного світла, блоках керування газовими котлами тощо), дискретність регулювання (напруга на виході змінюється “ступенево” у межах заданого діапазону). Потужність таких від 100 ВА до 100 кВА.

Електромеханічні стабілізатори. Основу схеми цих пристроїв складає регульований автотрансформатор, який вмикається у первинну обмотку вольтододавального трансформатора. Вторинна обмотка вмикається у розрив фази мережі. Контроль вхідної напруги відбувається постійно, при відхиленні її від номінального значення змінюється характеристика автотрансформатора. Така схема дозволяє плавно регулювати напругу без переривання фази і без спотворення синусоїди. Цей достатньо компактний і придатний для будь-якого навантаження. Застосовується у силових мережах житлових будівель, банків, промислових об’єктів, медичних закладів. Перевагами цих стабілізаторів є найвищий коефіцієнт віддачі (98-99%), великий робочий ресурс, висока точність утримання вихідної напруги220 ± 1%, відсутність перешкод та спотворень синусоїди, велика навантажувальна здатність, широкий діапазон корекції напруги 140-260 В, відсутність електронних блоків, можливість організації систем з широким діапазоном потужностей від 0.3 кВА до 2 МВА. Недоліками такого типу стабілізаторів є висока вартість, великі масо-габаритні показники порівняно із ступеневими коректорами напруги, обмежена швидкість регулювання.

Як вибрати ?
Точність стабілізації. Для вибору точності стабілізації необхідно визначити діапазон напруг, допустимих для живлення електрообладнання. Для живлення складної медичної апаратури і точних вимірювальних приладів бажано встановлювати точністю до 3%. Освітлювальну апаратуру (люстри, прожектори тощо) рекомендується підключати через стабілізатор з точністю, не меншою 3%. Чим вища , тим менший розкид вхідної напруги, і відповідно, менша видима інтенсивність світла при різких стрибках вхідної напруги. Електроживлення більшості побутових приладів і апаратів можливо здійснювати напругою 220± (5-7)%.

Для вибору необхідно передусім вимірювати фазну та лінійну напругу мережі декілька разів на добу протягом декількох днів (наприклад двох будніх і вихідних). Для вимірювання слід використати прилад, що вимірює діючі значення напруг. За результатами вимірювань можливі такі варіанти:

•якщо за час вимірювань фазна напруга не виходила за межі 205-235 В, то встановлення стабілізатора виправдане лише для живлення відповідальних електроприладів (медичне обладнання, точні вимірювальні прилади тощо), причому використовувати потрібно стабілізатори напруги високої точності, з можливістю регулювання вихідної напруги. Встановлювати з точністю підтримання вихідної напруги ±5% не слід, натомість краще встановити трифазний пристрій контролю напруг, який захищає від перенапруг. Якщо у одній із фаз напруга помітно відрізняється, і це відбувається постійно, то стабілізатор необхідно встановити тільки на одну фазу;
•якщо напруга виходить за межі 205-235 В, відбуваються її різкі зміни, помітне мерехтіння джерел світла, але значення фазної напруги лежать у межах 195-245 В, то у такому випадку встановлення стабілізатора напруги бажане для усіх електроспоживачів, а для джерел світла – обов’язкове;

 

Однофазные бытовые стабилизаторы выпускаются мощностью от 0.5 квт до 33 квт напольного или настенного исполнения.

Просмотров: 1673

Дата: Пятница, 12 Марта 2010

Обратите внимание на следующие товары:

Стабилизатор напряжения Герц Ампер-5500 12-1/25А
Купить 'Стабилизатор напряжения Герц Ампер-5500 12-1/25А'
Стабилизатор напряжения Герц Ампер-5500 12-1/25А

Однофазный симисторный стабилизатор напряжения Ампер-5500 ГЕРЦ М12-25А обеспечивает безопасную работу любой техники, выравнивает напряжения до 220В с небольшой погрешностью +/- 3,5%, как при пониженном, так и при повышенном напряжении в сети. Предназначен для непрерывной работы  в бытовых, а также в промышленных условиях. Симисторный cтабилизатор напряжения АМПЕР-5500 Герц 12-1/25А является одной из самых надежных моделей техники, которая обеспечивает бесперебойную подачу напряжения. АМПЕР-5500 Герц 12-1/25А обеспечивает не только бесперебойную работу техники любого типа, но и дает возможность безопасной работы техники в условиях пониженного или повышенного напряжения, скачков напряжения.

3.590,00 грн
+доставка
Стабилизатор напряжения Герц Ампер-9000 12-1/40,5А
Купить 'Стабилизатор напряжения Герц Ампер-9000 12-1/40,5А'
Стабилизатор напряжения Герц Ампер-9000 12-1/40,5А

Однофазный симисторный стабилизатор напряжения Ампер-9000 ГЕРЦ М12-40,5А обеспечивает безопасную работу любой техники, выравнивает напряжения до 220В с небольшой погрешностью +/- 3,5%, как при пониженном, так и при повышенном напряжении в сети. Предназначен для непрерывной работы  в бытовых, а также в промышленных условиях. Симисторный cтабилизатор напряжения АМПЕР-9000 Герц 12-1/40,5А является одной из самых надежных моделей техники, которая обеспечивает бесперебойную подачу напряжения. АМПЕР-9000 Герц 12-1/40,5А обеспечивает не только бесперебойную работу техники любого типа, но и дает возможность безопасной работы техники в условиях пониженного или повышенного напряжения, скачков напряжения.

3.990,00 грн
+доставка
Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК force 9000
Купить 'Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК force 9000'
Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК force 9000

Однофазный симисторный 12-ти ступенчатый стабилизатор. Мощность 9,0 кВт, диапазон стабилизации,В: 135-260, точность стабилизации, %: 220±4. Габариты стабилизатора (ВхШхГ),мм: 265x465x150. Гарантия: 24 мес.

4.780,00 грн
+доставка
Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК-7000
Купить 'Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК-7000'
Стабилизатор напряжения МЕРЕЖИК-7000

Однофазный симисторный 9-ти ступенчатый стабилизатор. Мощность 7,0 кВт, диапазон стабилизации,В: 140-255, точность стабилизации, %: 220±6, шаг 12 Вольт. Габариты стабилизатора (ВхШхГ),мм: 265x465x150. Гарантия: 24 мес.

4.130,00 грн
+доставка

Поиск

Расширенный поиск

Производитель
Новости

17.04.2013

Подключение генератора бесплатно

Только до 30 июня при покупке генератора Генмак подключение и установка бесплатно в пределах Киева.

17.02.2013

Новая партия бензиновых электрогенераторов HONDA

Поступила новая партия бензиновых электрогенераторов HONDA/ Все вопросы к менеджерам по т. 044-2289295 или 2289397

11.02.2013

НАПОМИНАЕМ!

Заказать доставку товара Вы можете по всей территории Украины! Доставка осуществляется удобной для Вас транспортной компанией за наш ...

02.01.2013

Доставка товара по всей Украине

Доставляем товар в следующие города: Александрия, Балта, Белокуракино, Бобринец, Броды, Великая Лепетиха, Виноградов, Высокополье, Горловка, Демидовка, Дружковка, Залещики, Золочев, Иршава, ...

© 2004—2012, Интернет-магазин ООО «Мировая Энергия»: Электростанция | Электростанции | Генераторы | Стабилизаторы напряжения | Стабилизатор напряжения | Стабилизатор | Стабилизаторы | источники бесперебойного питания, UPS, ибп, магазин генераторов и стабилизаторов.