«Мировая энергия» – служить на пользу людям!
ООО Мировая Энергия представляет Вашему вниманию лучшее электрооборудование для резервного и автономного электроснабжения!
ТОВ Свiтова Энергiя, г.Киев, ул. Оросительная, 2, Срочный заказ и доставка по т. (093) 000-1-222, (044) 228-93-97(95)
карта проезда
Як вибрати побутовий стабілізатор напруги для захисту побутових приладів?
Сучасні електротехнічні прилади, які ми постійно використовуємо у своєму побуті, потребують постійного захисту від зміни напруги мережі. А оскільки усі ми піклуємося про довговічність наших побутових приладів, тому варто заздалегідь вибрати побутовий стабілізатор напруги.
Правильно підібраний побутовий стабілізатор дозволить вам підтримувати постійну напругу мережі. Про те, як вибрати побутовий стабілізатор і які сучасні стабілізатори пропонують виробники в нашій статті.
Уникаємо стрибків напруги
Усім відомо, що в наших квартирах буває як низька, так і висока напруга, що може послужити причиною виходу з ладу побутових приладів. Відмітимо, що для виходу з ладу приладу досить усього лише, щоб він був включений в розетку.
Що таке побутовий стабілізатор? Отже, що ж таке побутовий стабілізатор? Побутовий стабілізатор напруги є спеціальним пристроєм, працюючим від зовнішнього джерела живлення, і дає напругу на виході, що відповідає нормі. Напевно ви чули досить поширену назву побутового стабілізатора, таке як трансформатор напруги. Стабілізатор вирівнює напругу, яка подається в квартиру. Таким чином, якщо напруга низька або висока, із стабілізатором ви завжди матимете стабільну напругу в 220 вольт. Використати такий прилад в сучасних квартирах досить зручно, оскільки вам не варто переживати за постійні скачки напругу, при якій електричні прилади можуть вийти з ладу. При фіксації стрибка напруги, стабілізатор миттєво відключить прилади від мережі, а як тільки напруга стабілізується, прилади знову будуть включені. Досить зручно і раціонально.
Як ви думаєте? Які бувають побутові стабілізатори напруги? Побутові стабілізатори бувають різні, але відрізняються за своїм принципом роботи. Отже, побутові стабілізатори є:
- Релейні стабілізатори напруги;
- Електронні стабілізатори напруги;
- Сервопривідні стабілізатори напруги;
- Стабілізатори напруги з широко-імпульсною модуляцією
Декілька слів про кожного з них.
1. Релейні стабілізатори.
Основним механізмів в таких стабілізаторах являються електромагнітне реле. Особливість таких стабілізаторів - їх швидкість роботи і довговічність експлуатації. Але є і істотний недолік - ступінчасте регулювання напруги(при перемиканні з одного ступеня на інший припиняється подання напруги на деякий час, після чого знову поновлюється).
2. Електронні стабілізатори.
Мають масу переваг : довговічність, надійність, відсутність деталей, що рухаються. Проте і ціна на такі стабілізатори досить висока. Наявність ступінчастого регулювання напруги.
3. Сервопривідні стабілізатори.
Стабілізатори досить прості по своїй конфігурації і в обслуговуванні. Такий вид стабілізаторів є повзунком, який управляється сервоприводом(електродвигун). Таким чином, повзунок пересуває щітки, які відповідають за подання напруги. Основними перевагами такого стабілізатора є наявність плавного регулювання напруги, а також досить низька ціна на нього. Але також варто визначити і деякі недоліки, наявні у таких стабілізаторів, - низька швидкість роботи, низька надійність і високий рівень шуму.
4. Стабілізатори з широко-імпульсною модуляцією.
Напруга мережі, які стабілізатори видають на виході, поставляється за рахунок широко-імпульсної модуляції. Такого роду стабілізатори мають ряд переваг, основними з яких є : постійна підтримка стабільної напруги на виході, швидкість роботи, габаритні розміри, плавне регулювання напруги. А ось що стосується вартості, то стабілізатори цієї групи відносяться не до дешевих пристроїв.
Так який же вибрати побутовий стабілізатор? - запитаєте ви.
Якщо орієнтуватися по співвідношенню ціна-якість, тоді найбільш оптимальним варіантом буде сервоприводной стабілізатор. Особливості роботи побутового стабілізатора Перш ніж вибрати побутовий стабілізатор, ви повинні точно знати, яку кількість приладів він обслуговуватиме. Чому так? Якщо ви хочете захистити один основний прилад від перепаду напруги, тоді варто вибирати побутовий стабілізатор не вище споживаної потужності цього приладу.
Якщо ж ви вирішили вибрати стабілізатор для комплексного обслуговування своїх побутових приладів, тоді вам варто віддати перевагу стабілізатору із споживаною потужністю від 2 до 60 кВА(однофазна мережа), і від 10 до 180 кВА(трифазні мережі).
І нарешті, на які технічні параметри варто звернути особливу увагу при виборі побутового стабілізатора.
1. Споживана потужність приладу(навантаження);
2. Пускові струми;
3. Загальний коефіцієнт включення одночасно декількох приладів в квартирі.
Тому, резюмуючи вищесказане, при виборі побутового стабілізатора, прорахуйте усі основні параметри і сміливо вибирайте!"
Просмотров: 1112
Дата: Пятница, 03 Августа 2012
Обратите внимание на следующие товары:
-
- Стабилизатор напряжения НСН Optimum 12000 LV
-
Однофазный нормализатор сетевого напряжения повышенной точности НСН Optimum 12000
мощностью до 12 кВт предназначен для коррекции напряжения в промышленных и бытовых сетях электроснабжения с номинальным напряжением 220 вольт. Погрешность ±5%, масса - 32 кг, габариты: 235х455х365мм
- 5.890,00 грн
- +доставка
-
- Стабилизатор напряжения НСН Optimum 5000 LV
-
Однофазный нормализатор сетевого напряжения повышенной точности НСН Optimum 5000
мощностью до 5 кВт предназначен для коррекции напряжения в промышленных и бытовых сетях электроснабжения с номинальным напряжением 220 вольт. Погрешность ±5%, масса - 17 кг, габариты: 170х365х280мм
- 3.910,00 грн
- +доставка
-
- Стабилизатор напряжения НСН Universal ULTRA 5000
-
Однофазный нормализатор сетевого напряжения повышенной точности НСН Univertsal ULTRA 5000
мощностью до 5 кВA предназначен для коррекции напряжения в промышленных и бытовых сетях электроснабжения с номинальным напряжением 220 вольт. Погрешность ±1.5%, масса - 20 кг, габариты: 180х380х404мм
- 6.450,00 грн
- +доставка
-
- Стабилизатор напряжения ССНО-11000 Герц 16-1/50А
-
Однофазный симисторный стабилизатор напряжения ССНО-11000 ГЕРЦ М16-50А обеспечивает безопасную работу любой техники, выравнивает напряжения до 220В с небольшой погрешностью +/- 2,5%, как при пониженном, так и при повышенном напряжении в сети. Предназначен для непрерывной работы в бытовых, а также в промышленных условиях. Симисторный cтабилизатор напряжения ССНО-11000 Герц 16-1/50А является одной из самых надежных моделей техники, которая обеспечивает бесперебойную подачу напряжения. ССНО-11000 Герц 16-1/50А обеспечивает не только бесперебойную работу техники любого типа, но и дает возможность безопасной работы техники в условиях пониженного или повышенного напряжения, скачков напряжения.
- 7.350,00 грн
- +доставка