Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 38Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 39Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 38Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 39Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 38Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 39Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 38Notice: Undefined index: uk-ua in /home/uapostal/world-energy.kiev.ua/catalog/controller/extension/module/newstemplate.php on line 39⚡Купити електрогенератор, стабілізатор, ДБЖ, низька ціна на доставку, монтаж
ООО Мир Энергетики, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, worldenergy@ukr.net
Пн-Нд 9:00 - 20:00

Спеціальні пропозиції

Товари зі знижкою

Бензиновий генератор Honda GP6500L-GEE/1

Потужність: 6 кВт
Напруга В: 220 В
Тип: открытый
Пуск: электростарт
Збірка: Япония


Знашли дешевше?

37 800.00грн 39 690.00грн

Дизельний генератор Matari MDA 12000SE (10 кВт)

Потужність: 10 кВт
Напруга В: 220 В
Тип: в капоті
Пуск: автоматика
Збірка: Японія


(0)
Знашли дешевше?

131 100.00грн 138 000.00грн

Дизельний генератор Matari MDA 7500SE+ATS (5 кВт)

Потужність: 5 кВт
Напруга В: 220 В
Тип: в капоті
Пуск: автоматика
Збірка: Японія


Знашли дешевше?

45 600.00грн 48 000.00грн

Останні

Бензиновий генератор Matari MX 10000E ATS

Потужність: 7 кВт
Напруга В: 220 В
Тип: открытый
Пуск: автоматика
Збірка: Япония


(0)
Знашли дешевше?

29 560.00грн

Бензиновий генератор Matari MX 13000E

Потужність: 10 кВт
Напруга В: 220 В
Тип: открытый
Пуск: электростарт
Збірка: Япония


(0)
Знашли дешевше?

54 500.00грн

Стабілізатор напруги ГЕРЦ 36-1/100

Потужність: 22 кВт
Напруга В: 220 В
Діапазон Напр .: 120В-280В
Похибка: +/- 1%


(0)
Знашли дешевше?

25 500.00грн

Стабілізатор напруги ГЕРЦ 36-1/80

Потужність: 18 кВт
Напруга В: 220 В
Діапазон Напр .: 120В-280В
Похибка: +/- 1%


(0)
Знашли дешевше?

21 500.00грн

Стабілізатор напруги ГЕРЦ 16-1/100

Потужність: 22 кВт
Напруга В: 220 В
Діапазон Напр .: 120В-280В
Похибка: +/- 2,3%


(0)
Знашли дешевше?

23 500.00грн

Інтернет-магазин генераторів і електротехніки

Електричні генератори з доставкою по Україні

Електричні генератори - альтернативне джерело енергії, придатний для використання на будь-яких об'єктах: в заміських дамах і дачних селищах, на будмайданчиках, на виробництві. Якщо електроенергія відсутня, але при цьому потрібно безперебійна робота техніки або освітлювальних приладів, то така установка стане незамінним придбанням.

Компанія «Світ Енергетики» пропонує купити електрогенератори в Україні недорого. У наших каталогах представлений широкий асортимент товарів, які поєднують високу якість і прийнятну ціну. Телефонуйте, і ми допоможемо визначитися з вибором оптимального обладнання.

види генераторів
Побутові електрогенератори 220 вольт можуть бути різних типів. Щоб підтримати прийнятний рівень комфорту і при цьому не переплатити, важливо підходити до їх вибору усвідомлено.

Залежно від призначення установки можуть бути:

 • резервними;
 • постійними.

Для резервних потреб найчастіше використовуються бензинові моделі. Їх номінальна потужність становить 2-15 кВт. Цей показник потрібно вибирати виходячи з ваших побутових потреб і частоти застосування пристрою.

Для постійного використання фахівці рекомендують вибирати дизельні електростанції. Їх потужність стартує від 10 кВт і може доходити до 30 кВт. Вони економічні, тому що солярка - дешевший вид палива, ніж бензин.

Ще один різновид генераторів - газові. Вони універсальні, тому що підходять як для постійного, так і для резервного застосування. Їх основні переваги - безпека, надійність і довговічність, відносна дешевизна палива.

Особливий вид установок - двопаливними. Вони дають можливість поєднувати переваги різних видів палива. Найчастіше зустрічаються газово-бензинові або газово-дизельні моделі.

Як вибрати генератор для дому

Замовити електрогенератори для дачі - грамотне рішення. Це обладнання дозволить вам жити в звичному рівні комфорту і не залежати від погодних явищ, форс-мажору і збоїв в роботі комунальних служб. Щоб не помилитися у виборі установки, важливо врахувати такі значимі моменти:

Потужність. Це основна характеристика генератора. Щоб визначитися з цим параметром, складіть потужності всіх електроприладів, що підключаються до мережі живлення, і збільшіть отримане число ще на 10-20%. Такою має бути номінальна продуктивність пристрою. Виробники часто вказують ще максимальну, але вона актуальна тільки для короткочасних навантажень.
Тип палива. Якщо до дачі не підведена електрика, а генератор необхідний для постійного енергопостачання, краще вибирати дизельні пристрої. Якщо є централізоване газопостачання, має сенс віддати перевагу газову установку: вона безшумна і потужна. Якщо обладнання необхідно для резервних потреб, має сенс купити електрогенератор для дому в Україні на бензині: його собівартість найнижча.
Кількість фаз. Найчастіше електричний струм споживають однофазні прилади. Трифазна розводка зустрічається тільки в приватних будинках.
Вид виконання. Електростанції для побутових потреб можуть бути відкритими або закритими. Перші простіше обслуговувати, тому що відкритий доступ до кожної деталі, проте вони створюють багато шуму. Другі варто вибирати, коли важлива тиха робота установки.
Тип включення. Найдешевші моделі оснащуються стартером. Дорожчі варіанти обладнані кнопкою - так процес включення проходить значно простіше. Топові пристрої підключаються автоматично при виникненні збоїв в мережі.
Тип охолодження. Якщо в цих цілях використовується повітря, у устаткування повинні бути обов'язкові перерви в роботі кожні 4-6 годин. Якщо вам потрібно безперервне функціонування пристрою, вибирайте моделі з рідинним охолодженням.
Вибір генератора - відповідальне завдання. Потрібно звернути увагу на всі деталі: режим роботи пристрою, його габарити, наявність шуму, технічне обслуговування і т.д. Тільки такий підхід дозволить вам знайти оптимальне поєднання «ціна-якість».

Електричні генератори від компанії "Світ Енергетики"

Якщо ви перебуваєте в пошуку постійного або резервного джерела електроенергії, загляньте в каталоги компанії «Світ Енергетики». У них ви знайдете обладнання високої якості для різних потреб.

Наші ключові переваги - це:

 • широкий асортимент, який постійно поповнюється новими надходженнями;
 • гнучка система знижок;
 • доставка по всій країні;
 • допомога в підборі та встановлення обладнання;
 • висококласне сервісне обслуговування;
 • гарантійний термін на всі товари;
 • допомога консультантів при виборі установок.

Продаж електрогенераторів в Україні, ціна яких стартує від 9,5 тис. Грн., - один з профілів компанії «Мир Енергетики». Ми реалізуємо якісні товари провідних виробників за помірною вартістю. Зверніться до нас, і ви оціните високу якість сервісу і привабливу цінову політику.

Відгуки покупців

Послуги та спецпропозиція

Дизельні, газові, бензинові, зварювальні єлектростанції з доставкою по Україні

Дизель-генератори, газові генератори, бензинові генератори

Купити генератори від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

Альтернативна сонячна єнергетика з доставкою по Україні

Сонячні єлектростанції та панелі під зелений тариф

Надійні єлектростанції сонячні від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

Джерела безперебійного живлення та акумуляторні батареї з доставкою по Україні

ДБЖ та акумулятори для безперебійників

Надійні УПСи та акумулятори для UPS від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

У нас вы можете купить стабилизатор напряжения для дома, дизельный генератор для склада, мини-электростанции для дачи, электрогенератор бытовой, бензиновую электростанцию, бензогенератор инверторный, бесперебойник для газового котла, купить UPS для компа, мини-электростанцию для стройки, однофазные и трёхфазные бензиновые электростанции, сварочные мини электростанции и другие электротовары.

https://world-energy.kiev.ua Интернет-магазин Мир Энергетики: Июль 4- 7,  Оросительная 2, Киев, Украина, +38(093)0001222

Подбор, доставка, установка, подключение и обслуживание электротехнических устройств для организации бесперебойного питания в быту и промышленности.

Нас находят по ключевым словам: электромагазин, генераторыгенераторы Matari, генераторы Darex, генераторы для дачи, солнечные электростанции, ибп, стабилизатор напряжения

Пошук блога

Все в одному блозі

Словник технічних термінів
94

Словник технічних термінів

Словник технічних термінів Читати більше

 • 0
Рейтинг популярних бензинових електростанцій 2017
79

Рейтинг популярних бензинових електростанцій 2017

Купівля бензинового генератора - краще рішення проблеми автономного електропостачання. Якщо в населеному пункті спостерігаються часті Читати більше

 • 0
Як вибрати побутовий стабілізатор напруги для будинку
71

Як вибрати побутовий стабілізатор напруги для будинку

Питання про те, як вибрати побутовий стабілізатор напруги для будинку, залишається актуальним не тільки для жителів сіл і селищ, а й для Читати більше

 • 0
Рейтинг популярних бензинових електростанцій
78

Рейтинг популярних бензинових електростанцій

Рейтинг бензинових генераторів 2016 року складається з урахуванням останніх розробок виробників і змін на ринку. Деякі компанії займають Читати більше

 • 0
Принцип роботи сонячної батареї
106

Принцип роботи сонячної батареї

Загроза енергетичної кризи залишається актуальною: традиційні джерела енергії можуть досить швидко закінчитися, якщо людство не зможе Читати більше

 • 0
Подпишитесь и получите дополнительную скидку  

Ми працюємо для Вас
будни: 9:00 - 20:00
субота: 10:00 - 19:00, неділя: вихідний
+38 093 000 1 222

© Інтернет-крамниця єлектрообладнання 2008–2018 

У нас Ви можете купити стабілізатор напруги для будинку, дизельный генератор на склад, мініелектростанції для дачі, электрогенератор побутовий, бензинову электростанцію, бензогенератор інверторний, безперебійник для газового котла, купити UPS для компа, мініелектростанцію для будівництва, однофазні та трьохфазні бензинові електростанції, зварювальні міні электростанції та інші електротовари.