Быстрый поиск:

Інтернет-магазин генераторів і електротехніки

Електричні генератори з доставкою по Україні

Електричні генератори - альтернативне джерело енергії, придатний для використання на будь-яких об'єктах: в заміських дамах і дачних селищах, на будмайданчиках, на виробництві. Якщо електроенергія відсутня, але при цьому потрібно безперебійна робота техніки або освітлювальних приладів, то така установка стане незамінним придбанням.

Компанія «Світ Енергетики» пропонує купити електрогенератори в Україні недорого. У наших каталогах представлений широкий асортимент товарів, які поєднують високу якість і прийнятну ціну. Телефонуйте, і ми допоможемо визначитися з вибором оптимального обладнання.

види генераторів
Побутові електрогенератори 220 вольт можуть бути різних типів. Щоб підтримати прийнятний рівень комфорту і при цьому не переплатити, важливо підходити до їх вибору усвідомлено.

Залежно від призначення установки можуть бути:

  • резервними;
  • постійними.

Для резервних потреб найчастіше використовуються бензинові моделі. Їх номінальна потужність становить 2-15 кВт. Цей показник потрібно вибирати виходячи з ваших побутових потреб і частоти застосування пристрою.

Для постійного використання фахівці рекомендують вибирати дизельні електростанції. Їх потужність стартує від 10 кВт і може доходити до 30 кВт. Вони економічні, тому що солярка - дешевший вид палива, ніж бензин.

Ще один різновид генераторів - газові. Вони універсальні, тому що підходять як для постійного, так і для резервного застосування. Їх основні переваги - безпека, надійність і довговічність, відносна дешевизна палива.

Особливий вид установок - двопаливними. Вони дають можливість поєднувати переваги різних видів палива. Найчастіше зустрічаються газово-бензинові або газово-дизельні моделі.

Як вибрати генератор для дому

Замовити електрогенератори для дачі - грамотне рішення. Це обладнання дозволить вам жити в звичному рівні комфорту і не залежати від погодних явищ, форс-мажору і збоїв в роботі комунальних служб. Щоб не помилитися у виборі установки, важливо врахувати такі значимі моменти:

Потужність. Це основна характеристика генератора. Щоб визначитися з цим параметром, складіть потужності всіх електроприладів, що підключаються до мережі живлення, і збільшіть отримане число ще на 10-20%. Такою має бути номінальна продуктивність пристрою. Виробники часто вказують ще максимальну, але вона актуальна тільки для короткочасних навантажень.
Тип палива. Якщо до дачі не підведена електрика, а генератор необхідний для постійного енергопостачання, краще вибирати дизельні пристрої. Якщо є централізоване газопостачання, має сенс віддати перевагу газову установку: вона безшумна і потужна. Якщо обладнання необхідно для резервних потреб, має сенс купити електрогенератор для дому в Україні на бензині: його собівартість найнижча.
Кількість фаз. Найчастіше електричний струм споживають однофазні прилади. Трифазна розводка зустрічається тільки в приватних будинках.
Вид виконання. Електростанції для побутових потреб можуть бути відкритими або закритими. Перші простіше обслуговувати, тому що відкритий доступ до кожної деталі, проте вони створюють багато шуму. Другі варто вибирати, коли важлива тиха робота установки.
Тип включення. Найдешевші моделі оснащуються стартером. Дорожчі варіанти обладнані кнопкою - так процес включення проходить значно простіше. Топові пристрої підключаються автоматично при виникненні збоїв в мережі.
Тип охолодження. Якщо в цих цілях використовується повітря, у устаткування повинні бути обов'язкові перерви в роботі кожні 4-6 годин. Якщо вам потрібно безперервне функціонування пристрою, вибирайте моделі з рідинним охолодженням.
Вибір генератора - відповідальне завдання. Потрібно звернути увагу на всі деталі: режим роботи пристрою, його габарити, наявність шуму, технічне обслуговування і т.д. Тільки такий підхід дозволить вам знайти оптимальне поєднання «ціна-якість».

Електричні генератори від компанії "Світ Енергетики"

Якщо ви перебуваєте в пошуку постійного або резервного джерела електроенергії, загляньте в каталоги компанії «Світ Енергетики». У них ви знайдете обладнання високої якості для різних потреб.

Наші ключові переваги - це:

  • широкий асортимент, який постійно поповнюється новими надходженнями;
  • гнучка система знижок;
  • доставка по всій країні;
  • допомога в підборі та встановлення обладнання;
  • висококласне сервісне обслуговування;
  • гарантійний термін на всі товари;
  • допомога консультантів при виборі установок.

Продаж електрогенераторів в Україні, ціна яких стартує від 9,5 тис. Грн., - один з профілів компанії «Мир Енергетики». Ми реалізуємо якісні товари провідних виробників за помірною вартістю. Зверніться до нас, і ви оціните високу якість сервісу і привабливу цінову політику.


Дизельний генератор Matari MDA 12000SE (10 кВт) Предзаказ
Дизельний генератор Matari MDA 12000SE (10 кВт)
Дизельная электростанция Matari MDA 12000SE Топливный генератор — разумное решение как для соврем..
$4 740.00
Дизельний генератор Matari MDA 7500SE (5 кВт) -5 % Ожидание 2-3 дня
Дизельний генератор Matari MDA 7500SE (5 кВт)
Дизельные генераторы Matari MDA 7500SE — надежность и мощность Дизельные генераторы Matari MDA 75..
$1 407.00 $1 336.00
Дизельний генератор Matari MD16 (18 кВт)
Купить дизельную электростанцию Matari MR18 Дизельная электростанция Matari MR18 – автономная сис..
$7 885.00
Дизельний генератор Matari MR22 (22 кВт)
Дизельный электрогенератор Matari MR22Автономный дизельгенератор с двигателем Ricardo в шумопоглощаю..
$8 181.00
Газовий генератор Generac 6269/7044
Газовый генератор выполнен в шумозащитном всепогодном кожухе на базе улучшенного двухцилиндрового га..
$5 850.00
Газовий генератор Generac 6270/7045
Газовый генератор выполнен в шумозащитном всепогодном кожухе на базе улучшенного двухцилиндрового га..
$6 850.00
Газовий генератор Generac 6271/7046
Газовый генератор выполнен в шумозащитном всепогодном кожухе на базе улучшенного двухцилиндрового га..
$7 350.00
Газовий генератор Generac 6520
Газовый генератор американского происхождения GENERAC 6520 мощностью 5,6 кВт серии POWER PACT в..
$3 800.00
Сонячна електростанція, комплект 1 кВт + акумулятори
Солнечная батарея: купить автономный источник электричества для дома или офиса Хотите обеспечить до..
$1 850.00
Сонячна електростанція, комплект 3 кВт + акумуляторы
Солнечная электростанция, комплект 3 kW + резервКомпания «Мировая Энергия» предлагает для вас солнеч..
$4 800.00
Сонячна електростанція 4 кВт ПІД КЛЮЧ
Солнечная электростанция 4кВт ПОД КЛЮЧВы устали следить за постоянно растущими тарифами на электроэн..
$5 300.00
Сонячна електростанція 5 кВт ПІД КЛЮЧ
Комплект солнечных батарей для дома: экономия от природыВ зависимости от климатических условий компл..
$6 200.00
Сонячна електростанція 10 кВт
Солнечные батареи стоимость комплекта 10 кВт с напряжением 220-380 В Компания ООО "Мировая Энерги..
$9 000.00
Послуги та спецпропозиція

Дизельні, газові, бензинові, зварювальні єлектростанції з доставкою по Україні

Дизель-генератори, газові генератори, бензинові генератори

Купити генератори від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

Альтернативна сонячна єнергетика з доставкою по Україні

Сонячні єлектростанції та панелі під зелений тариф

Надійні єлектростанції сонячні від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

Джерела безперебійного живлення та акумуляторні батареї з доставкою по Україні

ДБЖ та акумулятори для безперебійників

Надійні УПСи та акумулятори для UPS від кращих виробників світу. Гарантія якості, доставка та підключення по місту, області та регіонах України.
 т.+38-093-000-1-222, м. Київ, вул. Зрошувальна 2, Україна

У нас Ви можете купити стабілізатор напруги для будинку, дизельний генератор для складу, міні-електростанції для дачі, електрогенератор побутовий, бензинову електростанцію, бензогенератор побутовий, бесперебойник, купити UPS для компа, газова електростанцію для будівництва, однофазні та трифазні бензинові електростанції, зварювальні міні електростанції та інші електротовари.

https://world-energy.kiev.ua Інтернет-магазин Світ Єнергетики: October 5- 7,  Зрошувальна 2, Київ, Україна, +38(093)0001222

Підбір, доставка, установка, підключення та обслуговування єлектротехнічних пристроїв для організації безперебійного живлення в побуті та промисловості.

Нас знаходять по ключовим словам: єлектромагазингенераторигенератори Matariгенератори Darex, сонячні панелі, дбж, стабілізатори напруги

Link to This Pageqrcode