Каталог » Электричество: теория и практика » Прилад, що здатен економити електроенергію. Міф чи реальність?

«Мировая энергия» – служить на пользу людям!


ООО Мировая Энергия представляет Вашему вниманию лучшее электрооборудование для резервного и автономного электроснабжения!


ТОВ Свiтова Энергiя, г.Киев, ул. Оросительная, 2, Срочный заказ и доставка по т. (093) 000-1-222, (044) 228-93-97(95)

карта проезда

 •     

Прилад, що здатен економити електроенергію. Міф чи реальність?

Прилад, що здатен економити електроенергію. Міф чи реальність?

Не так давно, на наших базарах , в інтернеті, в деяких друкованих виданнях і навіть на телебаченні, з'явилася реклама диво-приладу, який, за словами рекламників, здатний економити до 30-35% електроенергії. Що ж це за прилад? Як він працює? І невже це правда, що він здатний економити стільки енергії?

Приблизно в один час, в різних регіонах, ці прилади з'явилися під різними назвами. Ось яскраві назви цих самих приладів: SberBox, smartBox, Energy Saver, Saving-box тощо За словами виробників, і відповідно розповсюджувачів, прилад досить просто увіткнути в розетку, і він починає працювати, тобто, економити наші кровні.

Вартість даного девайса, в залежності від регіону розповсюдження і «щедрості» продавців, коливалася від 10 $ до 70 $. У самому простому виконанні, прилад розрахований на 15 кВт навантаження для однофазної мережі, тобто на середній будинок. Також існують прилади і для трьох фазних мереж. Наприклад, прилад, розрахований для роботи в трьох фазної мережі, та навантаження до 48 кВт, має розміри зі звичайну пачку від прального порошку.

Отже, ми придбали один із таких приладів, для того, щоб спробувати розібратися з ним. Що ж він із себе представляє. Це невелика коробочка, що нагадує звичайний зарядний пристрій, на передній панелі знаходитися світлодіод. У більш просунутих моделях, в пристрій для економії електроенергії вбудований ще й іонізатор повітря.

Взявши на себе сміливість, ми спробували зазирнути всередину цього чудо-приладу. Що ми побачили всередині? Усередині був конденсатор невизначеної ємності і невеликий блок живлення, від якого харчувався світлодіод. І .... власне все. Так за рахунок чого відбувається економія електроенергії. А ось тут доведеться зануритися трохи в теорію, без цього нікуди. Спробуємо викласти все простою, зрозумілою мовою.

Отже, енергія буває активна і реактивна. Зупинятися на вищих гармоніках, перешкоди в електромережі, зрушеннями по фазі і інших премудростях, ми не станемо, розглянемо лише те, з чим дійсно можна зіткнутися в реальному житті, в побутових, так би мовити, умовах.

Звичайні побутові споживачі електрики, тобто, ми з Вами, платимо за споживання активної енергії. Великі підприємства оплачують ще й реактивну енергію. Для цього у них встановлені спеціальні лічильники, які підраховують цей самий реактив.

Насправді вони, підприємства, не споживають, вони її виробляють. Тобто, обладнання з великою індуктивної складової, виділяє реактивну енергію, яка додатково навантажує мережі. Для того щоб «розвантажити» електричні мережі від негативної навантаження, існують спеціальні Пристрої-Компенсатори Реактивної Потужності, тобто КРП.

Ці самі КРПи, досить громіздкі та складні пристрої, причому, вони спочатку розраховуються під певне навантаження. А цей диво-прилад, про який власне зараз і йде мова, якщо й може щось заощадити, теоретично, то тільки при строго певному навантаженні. А підрахувати це саме навантаження практично нереально.

Багато сучасних приладів вже зразу оснащені приладами для компенсування реактивної складової. Так, наприклад, практично всі комп'ютерні блоки живлення оснащені Passive PFC, що дозволяє скоротити споживану енергію на 5-10%. Але в даному випадку, номінали ємності, дроселя і іншого заліза, дуже ретельно підраховувалася, що і дозволило скоротити споживання електрики.

З усього, що було написано вище, можна зробити висновок, що компенсувати, що-небудь в домашніх, побутових умовах - безглуздо.

Але, справедливості заради, проведені нами експерименти на виробництві, показали, що, при застосуванні трифазного статичного КРМ, дало деякі результати. А саме, дозволило стабілізувати перекіс за фазами на 10-15%, тобто, рівномірно розподілити навантаження між фазами. Але це на виробництві, де навантаження були відносно постійні. Так що, Висновки робіть самі.

 

Теги та ключові фрази
Статичний перетворювач єлектроєнергії купить ЦІНА, Електроенергія активна, реактивна теорія, ПРИСТРIЙ ДЛЯ ЕКОНОМIЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГIЇ, Правила Як економити електроенергію, ? Енергозберігаючий пристрій, статичний-перетворовач, перетворювач енергии, статичний перетворич, економия электроенергии, Статичний перетворювач лохотрон

Просмотров: 1948

Дата: Пятница, 04 Марта 2011

Обратите внимание на следующие товары:

ИБП GE VH Series 1500
Купить 'ИБП GE VH Series 1500'
ИБП GE VH Series 1500
UPS, источники бесперебойного питания (ИБП, бесперебойник) - ИБП GE VH Series 1500
Выходная мощность 1,5кВА / 1,0кВт, топология - On-Line. Диапазон входных напряжений - 130÷280В; напряжение на выходе 220 / 230 / 240В - устанавливается пользователем. Одновременное напольное и стоечное (19") исполнение корпуса. Возможность подключения дополнительных батарейных модулей, до 3шт.
6.827,81 грн
+доставка
ИБП GE VH Series 2000
Купить 'ИБП GE VH Series 2000'
ИБП GE VH Series 2000
UPS, источники бесперебойного питания (ИБП, бесперебойник) - ИБП GE VH Series 2000
Выходная мощность 2,0кВА / 1,4кВт, топология - On-Line. Диапазон входных напряжений - 130÷280В; напряжение на выходе 220 / 230 / 240В - устанавливается пользователем. Одновременное напольное и стоечное (19") исполнение корпуса. Возможность подключения дополнительных батарейных модулей, до 3шт
9.953,90 грн
+доставка
Источник бесперебойного питания NB-T500L
Купить 'Источник бесперебойного питания NB-T500L'
Источник бесперебойного питания NB-T500L
Источник бесперебойного питания NB-T500L хороший выбор для тех, кто стремится к защите от повышенного напряжения, перегрузки, короткого замыкания и перегрева устройства. 
 • мощность: 300 Вт 
 • форма выходного напряжения: синусоида 
 • выходное напряжение: 220В ±5%
 • внешние, подключаемые акумуляторные батареи
 • защита от перегрузки

        
1.170,00 грн
+доставка
Стабилизатор напряжения CONSTANTA Lite СНCО-11000
Купить 'Стабилизатор напряжения CONSTANTA Lite СНCО-11000'
Стабилизатор напряжения CONSTANTA Lite СНCО-11000

Однофазный нормализатор сетевого напряжения CONSTANTA Lite CНСО-11000

мощностью до 11 кВт предназначен для коррекции напряжения в промышленных и бытовых сетях электроснабжения с номинальным напряжением 220 вольт. Погрешность ±4%, масса - 23 кг, габариты: 265х475х150мм

5.720,00 грн
+доставка

Поиск

Расширенный поиск

Производитель
Новости

17.04.2013

Подключение генератора бесплатно

Только до 30 июня при покупке генератора Генмак подключение и установка бесплатно в пределах Киева.

17.02.2013

Новая партия бензиновых электрогенераторов HONDA

Поступила новая партия бензиновых электрогенераторов HONDA/ Все вопросы к менеджерам по т. 044-2289295 или 2289397

11.02.2013

НАПОМИНАЕМ!

Заказать доставку товара Вы можете по всей территории Украины! Доставка осуществляется удобной для Вас транспортной компанией за наш ...

02.01.2013

Доставка товара по всей Украине

Доставляем товар в следующие города: Александрия, Балта, Белокуракино, Бобринец, Броды, Великая Лепетиха, Виноградов, Высокополье, Горловка, Демидовка, Дружковка, Залещики, Золочев, Иршава, ...

© 2004—2012, Интернет-магазин ООО «Мировая Энергия»: Электростанция | Электростанции | Генераторы | Стабилизаторы напряжения | Стабилизатор напряжения | Стабилизатор | Стабилизаторы | источники бесперебойного питания, UPS, ибп, магазин генераторов и стабилизаторов.